SKLEP

 •sauny •jacuzzi •domki

Kategorie produktów

Sauna beczka to unikalne i stylowe rozwiązanie dla miłośników tradycyjnych saun w nietypowej formie.

Sauna beczka

Kształt beczki nawiązuje do tradycji fińskiej, zapewnia lepszą cyrkulację ciepła i mniejsze straty grzewcze, a dzięki naturalnej, drewnianej konstrukcji taka sauna idealnie wpisze się w przestrzeń Twojego ogrodu. Sauna beczka zapewnia nam prywatne spa, które poprawi nasze samopoczucie, przyśpieszy krążenie krwi i oczyści organizm z toksyn

Wybierz luksus i jakość, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś, z naszymi saunami w kształcie beczki wykonanymi z thermodrewna i świerka o grubości 42-44mm. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli, z których każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Każda nasza sauna beczka została starannie pokryta gontem bitumicznym w kolorze czarnym i spięta opaskami ze stali nierdzewnej, aby zapewnić trwałość i stylowy wygląd.

sauna beczka producent firma kora drewniana sauna ogrodowa

Nasze sauny beczki cieszą się zaufaniem wielu

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie trwałą i odporną konstrukcję ogrodową – skontaktuj się z nami! Nasze produkty zdobią już setki przydomowych i działkowych przestrzeni w Polsce. Na drewnie znamy się doskonale, dlatego potrafimy wybrać najlepszy surowiec i odpowiednio go przystosować. Nasza praca została doceniona przez wielu naszych konsumentów, który podzielili się swoimi odczuciami oraz opinią na temat naszych usług oraz samych produktów. Zobacz nasze recenzje! Realizujemy zamówienia w wielu krajach takich jak Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Niemcy, Islandia, Austria i Włochy.

Sauna beczka to sauna zewnętrzna

Proponujemy zewnętrzne sauny w formie beczki, ponieważ stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Kształt konstrukcji, sposób budowy i parametry techniczne wykorzystanych materiałów gwarantują oszczędność energii, wygodę i efektywność w rozprowadzaniu ciepła. Potwierdzają to pozytywne opinie Klientów, które dla nas są najlepszym dowodem na funkcjonalność tego modelu łaźni fińskiej. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań najlepszej jakości, dlatego zewnętrzna ogrodowa sauna od lat widnieje w naszej ofercie.

Prosta drewniana sauna beczka nawiązuje do architektury krajów skandynawskich, z których też pochodzi tradycja wspólnego spędzania czasu w łaźniach. Naturalne drewno prezentuje się stylowo i elegancko. Sama budowla jest jednocześnie na tyle niewielka, że zmieści się na większości ogrodowych terenów i na tyle przestrzenna, aby oferować pełny komfort kąpieli. To stylowe uzupełnienie aranżacji przydomowej czy zamiejskiej działki. Umieszczenie łaźni przy obiekcie komercyjnym np. hotelu, gospodarstwie turystycznym czy pensjonacie znacznie zwiększa atrakcyjność noclegów. Biorąc pod uwagę dobrą cenę, inwestycja w zewnętrzną ogrodową saunę szybko się zwróci.

Drewniana beczka wiernie odwzorowuje bryły klasycznej fińskiej łaźni. Dach sauny pokrywa solidny i bezpieczny dla zdrowia materiał – gont bitumiczny w uniwersalnym czarnym kolorze. Każdej „dachówce” nadajemy elegancki heksagonalny kształt, co sprawia, że całość jest dekoracyjna i przyjemna w odbiorze. Zewnętrza część beczki spięta jest dodatkowo za pomocą solidnych metalowych obejm. Dyskrecję i bezpieczeństwo zapewniają drewniane drzwi z przyciemnioną hartowaną szybą. U nas zdecydujesz o tym, jaki kolor ma mieć ogrodowa łaźnia. Dzięki impregnatom o różnych barwach możliwa jest zmiana podstawowego odcienia drewna na inny.

Dobry piec to dusza każdej sauny. Proponujemy najwyższej klasy systemy grzewczy marki Harvia. Ten fiński producent znany jest
na całym świecie z wyrobów eleganckich, trwałych i niezwykle funkcjonalnych. Dzięki doskonałym parametrom technicznym pieca wnętrze łaźni nagrzewa się szybko do wymaganej temperatury. Jest on także całkowicie bezpieczny i niezwykle łatwy w obsłudze. Zewnętrzna sauna ogrodowa z takim sprzętem to prawdziwie ekskluzywna przestrzeń. Twoja przydomowa oaza spokoju.

Korzystanie z łaźni fińskiej to nie tylko dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. To także forma profilaktyki prozdrowotnej, a dla wielu styl życia. Benefity, jakie daje zewnętrzna sauna ogrodowa, można mnożyć. Niektóre z korzyści zażywania kąpieli saunowych to:

  • wzrost odporności organizmu i poprawa krążenia,
  • szybsza regeneracja po wysiłku fizycznym,
  • detoksykacja,
  • lepsze ujędrnienie skóry twarzy i ciała,
  • regulacja snu,
  • wzrost stężenia tzw. hormonów szczęścia odpowiedzialnych za dobry nastrój.

Wspólne seanse w łaźni pozwolą wypocząć po ciężkim tygodniu pracy, treningu czy wycieczce górskiej. Wstawienie zewnętrznej sauny ogrodowej sprawi, że w zasięgu Twoim lub gości Twojego obiektu noclegowego znajdzie się małe SPA – świątynia relaksu, z której korzystać można przez większą część roku. To przepis na zdrowsze życie.

Sauna ogrodowa

Jeśli lubisz wszystko, co solidnie wykonane, piękne i naturalne – zewnętrzna ogrodowa sauna, to idealny wybór dla Ciebie. Nasze produkty są w pełni bezpieczne i zapewniają maksimum komfortu. Dzięki temu w ogrodowej saunie panuje wyjątkowa atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. W przytłumionym świetle, przyjemnym cieple, otoczony przez aromat drewna odpłyniesz w inny świat i zapomnisz o troskach.

Montaż zewnętrznej konstrukcji sprawi, że będziesz mógł korzystać z ogrodu także w zimne miesiące roku! To sposób na dbanie o samopoczucie swoje i bliskich.

Wstawiając saunę na przydomową działkę, zapewnisz sobie przestrzeń, w której wykonasz połowę rytuału, który Skandynawowie na stałe włączyli już do swojego życia. Jego drugą i równie istotną częścią jest schłodzenie ciała. Literatura medyczna i tradycyjne podejście, wywodzące się z Finlandii mówi, że najlepiej obniżać temperaturę organizmu, zaczynając od stóp i podążając stopniowo w stronę serca. Taki sposób uważany jest za bezpieczniejszy i korzystniejszy dla zdrowia. Jak zastosować się do tej rady? Z pomocą przyjdzie balia do schładzania z wkładem z żywicy poliestrowej, którą możesz ustawić zaraz obok sauny.

Oferowane przez nas drewniane balie ruskie to produkty, który składa się z:

  • Wkładu osadzonego na metalowym stelażu
  • Drewnianej pokrywa
  • Drewnianych schodków

Obsługa klienta i dostawa

Oferujemy fachowe doradztwo, transport i montaż beczki. Dzięki temu, że produkt przyjeżdża do Ciebie gotowy, a łaźnię ustawia się na podstawach z drewna osadzonych w ziemi, ustawianie beczki przebiega naprawdę sprawnie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia. Zorganizujemy dostawę na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Koszt transportu wyliczany jest indywidualnie w zależności od miejsca dostawy. W czasie dostawy klient jest zobowiązany do zorganizowania sprzętu do rozładunku, np. wózka widłowego, koparki, hds.

Jeśli masz dodatkowe pytania–z przyjemnością na nie odpowiemy. Nasza cena wyróżnia się na tle konkurencji. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Kora.

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT

Newsletter mailerlite

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT