SKLEP

 •sauny •jacuzzi •domki

Kategorie produktów

Domki ogrodowe

Praktyczne produkty, które mogą służyć jako dodatkowa przestrzeń magazynowa.

Domek drewniany ogrodowy

Oferujemy drewniane domki ogrodowe w kilku pięknych i funkcjonalnych wariantach. Jesteśmy producentem z Małopolski, któremu zaufały już setki Klientów. Pośród gotowych projektów znajdziesz przykłady domków ogrodowych o wymiarach zewnętrznych:

  • 300×200 cm;
  • 300×300 cm;
  • 400×300 cm;
  • 400×400 cm;

 

Jako solidny i doświadczony producent drewnianych konstrukcji, także letniskowych, proponujemy gonty w kolorze brązowym, czerwonym i czarnym lub blachę modułową. Dzięki odpowiedniej impregnacji odcień jest trwały, a dach odporny na wszelkie warunki pogodowe. W opcjach dostępnych przy każdym produkcie wybierzesz także usługę malowania ścian, montażu podłogi oraz dodatkowego okna. Zamówioną konstrukcję dostarczymy Ci do
samodzielnego montażu, jednak jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci postawić drewniany domek ogrodowy – chętnie poskładamy go dla Ciebie w wybranym miejscu.

Nasze ceny są transparentne – wybierając dodatkowe opcje przy produkcie, na bieżąco widzisz, jak kształtuje się koszt. Dodajmy, że jako jeden z najsolidniejszych producentów drewnianych domków ogrodowych i letniskowych oferujemy jakość oraz cenę, które wyróżniają się na tle konkurencji. Ponad wszystko potrafimy wysłuchać i doradzić wybór, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Domki letniskowe małopolska producent

Specjalizujemy się także w innych produktach, które sprawią, że Twój ogród stanie się przestrzenią funkcjonalną i komfortową, w której przyjemnie spędzać czas. Naszą dumą są konstrukcje letniskowe. Małopolska to miejsce, z którego się wywodzimy. Zobacz także proponowane przez nas sauny ogrodowe, jacuzzi i balie ogrodowe. Twój domek letniskowy lub ogrodowy uzupełnisz o idealnie dopasowane detale, dzięki którym stworzysz piękną kompozycję.

Pomożemy Ci stworzyć przydomowy ogród marzeń lub perfekcyjnie wyposażoną działkę, gdzie spędzisz wiele miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Skontaktuj się z nami!

Drewniane domki ogrodowe

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz odpocząć w trakcie pracy w ogrodzie, spotkać się z przyjaciółmi albo zmienić tę przestrzeń w idealny magazyn wszystkich materiałów, jakich używasz do troszczenia się o swoje rośliny. Miejscem takim mogą być drewniane domki ogrodowe z tarasem, znane także jako domki rekreacyjne. Ponieważ są tworzone z drewna naturalnego, głównie  świerkowego, swoją stylistyką nie naruszą projektu ogrodu. Wręcz przeciwnie. Zmienią dotychczas jednolicie zieloną przestrzeń w przyjemny zagajnik, gdzie będziesz chciał spędzać swój czas, relaksując się po trudach pracy.

Jako producent drewnianych domków ogrodowych z Małopolski tworzymy tego rodzaju rozwiązania już od lat. Posiadamy więc szereg gotowych projektów. Są to uniwersalne szablony, które gwarantują optymalną ilość miejsca oraz najbardziej podstawowe wygody.

300×500 cm;
400x500cm;
400x600cm;
To jednak tylko niektóre z dostępnych opcji. Jesteśmy producentem, który z przyjemnością podejmie się także realizacji spersonalizowanego zamówienia. Jeśli interesuje Cię tanie rozwiązanie – zdecyduj się na jeden z gotowych wariantów. Jeśli natomiast chcesz dodać coś do stworzonego przez nas projektu, zobacz, co proponujemy lub skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle.

Przykłady realizacji i ceny

Powyżej znajdziesz przykładowe zdjęcia, na których widnieją drewniane domki ogrodowe. Możesz także poprosić o szczegóły,
kontaktując się z naszą firmą. Doradca odpowie na wszystkie twoje pytania. Wszystkie konstrukcje drewnianych domków ogrodowych są wytrzymałe oraz trwałe, możesz także liczyć na ich precyzję. Elementy zawsze dokładnie do siebie pasują, dzięki czemu zapewniają elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo wszystkich materiałów, jakie będziesz przechowywać w środku.

Nasze domki spełniają nie tylko funkcje ozdobne – przede wszystkim stanowią niezwykle praktyczną konstrukcję. Ich najpopularniejszym przykładem zastosowania jest tradycyjny składzik na narzędzia, kosiarkę, rowery oraz na drewno opałowe. Domek ogrodowy ochroni przedmioty przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a w efekcie – także przed zniszczeniem czy rdzą. Niezależnie od tego, czy będą to meble, rośliny czy też materiały do pielęgnacji ogrodu, wszystkie możesz tu składować bez obaw o ich stan.

Dobrze zabezpieczony drewniany domek ogrodowy jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Będzie się sprawdzał nie przez jeden sezon, ale przez wiele lat, dzięki czemu masz pewność, że inwestycja w ten element ogrodu z pewnością się zwróci.
Do impregnacji polecamy lazurę 3w1 marki remmers. Dowiedź się więcej na jej temat.

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT

Newsletter mailerlite

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT