SKLEP

 •sauny •jacuzzi •domki

Kategorie produktów

Domki letniskowe

Wysokiej jakości, funkcjonalne produkty na letnie wakacje z dala od miejskiego zgiełku.

Domki letniskowe drewniane i ogrodowe. Producent z Małopolski

Istniejemy na rynku już od dawna i przez ten czas zdążyliśmy zdobyć doświadczenie w kwestii tego, jakie potrzeby mają nasi klienci. Wiemy więc, że jednym z nieustannie modnych wyborów są domki letniskowe, których jesteśmy producentem. Oferujemy dla naszych klientów przede wszystkim gotowe schematy, czyli najbardziej uniwersalne projekty, dzięki którym otrzymasz optymalną przestrzeń o wszystkich najbardziej podstawowych cechach. Domek taki posiada zawsze taras oraz drzwi z oknami, a także szczelny dach. Jest doskonałym rozwiązaniem wtedy, kiedy chcesz na swojej działce stworzyć dla siebie miejsce odpoczynku oraz przechowywania takich elementów jak meble czy inne wyposażenie.
Wszystkie domki letniskowe wykonujemy z drewna świerkowego, które jest suszone oraz starannie obrabiane.
Prezentują się doskonale nawet po wielu sezonach. Wiesz więc, że jest to inwestycja na lata.

 

Sprawdź nasze projekty

Podstawowym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych projektów drewnianych domków letniskowych i altan. Oferujemy je na terenie Małopolski, gdzie możemy zapewnić także transport oraz postawienie. Jako producent odpowiadamy na potrzeby naszych klientów – wystarczy wybrać jedną z naszych gotowych propozycji.

Domek drewniany letniskowy

Każdy drewniany domek letniskowy, który oferujemy to solidna konstrukcja stworzona z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i wiedzy. W ciągu dotychczasowej działalności wypracowaliśmy i zaadaptowaliśmy wyłącznie najskuteczniejsze technologie, które gwarantują naszym produktom maksymalną wytrzymałość. Dbamy jednocześnie o elegancję i precyzję wykonania, które stały się znakiem rozpoznawalnym oferowanych przez nas tanich domków letniskowych. Tajemnica tkwi we właściwej obróbce drewna, na której znamy się doskonale. Ponadto istotna jest także jakość surowca, którą jako wieloletni producent drewnianych konstrukcji z Małopolski jesteśmy w stanie dobrze ocenić. Możesz zamówić indywidualny projekt lub wybrać jedną z gotowych propozycji o przykładowych wymiarach:

300×500 cm;
400x500cm;
400x600cm;
To jednak tylko niektóre z dostępnych opcji. Jesteśmy producentem, który z przyjemnością podejmie się także realizacji spersonalizowanego zamówienia. Jeśli interesuje Cię tanie rozwiązanie – zdecyduj się na jeden z gotowych wariantów. Jeśli natomiast chcesz dodać coś do stworzonego przez nas projektu, zobacz, co proponujemy lub skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle.

Producent domków letniskowych małopolska

Oferujemy różne możliwości personalizacji zamówienia. Jako solidny producent tanich domków letniskowych z Małopolski potrafimy doradzić. Jeśli jednak chcesz samodzielnie zdecydować o ścianie, na której znajdzie się okno oraz o kolorze gontu to też nie mamy z tym problemu. Możliwy jest również montażu dodatkowego okna, a nawet impregnacja.
Proponujemy trzy klasyczne odcienie dachu: czarny, brązowy i czerwony. Dzięki odpowiedniej impregnacji gonty stają się całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, a ich kolor pozostaje niezmienny mimo mijającego czasu. Drewniany domek letniskowy będzie pięknie prezentował się przez lata.

Nasze konstrukcje są tanie, a ich jakość wyróżnia się na tle innych producentów. Każdy pojedynczy element poddawany jest starannej
obróbce, dlatego po złożeniu całość doskonale wygląda i jest niezwykle wytrzymała. Jeśli szukasz dla siebie taniego letniskowego drewnianego domku, skontaktuj się z nami! Zamów u nas letniskowy domek idealny!

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT

Newsletter mailerlite

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT