SKLEP

 •sauny •jacuzzi •domki

Kategorie produktów

Balie ogrodowe

Doskonały sposób na stworzenie atmosfery relaksu pod otwartym niebem.

Balia drewniana, ogrodowa, ruska

Oprócz domków letniskowych i ogrodowych nasza firma produkuje także drewniane balie, które znane są Skandynawom już od blisko 2 tysięcy lat. W krajach skandynawskich są one tradycyjnym sposobem dbania o dobre samopoczucie i zdrowie. Prawidłowe korzystanie z balii zwiększa odporność, odpręża, poprawia jakość snu i pozytywnie wpływa na krążenie krwi, hartuje nasz organizm.

Nasza balia pozwala na oryginalne spędzanie czasu w nadchodzące jesienne i zimowe wieczory. Balia wykonana może być zarówno z desek modrzewiowych jak i thermodrewna. Każdy rodzaj ma swój oryginalny kształt oraz wielkość. Z pewnością znajdziesz idealny model, w którym spędzisz przyjemnie czas z rodziną lub znajomymi.

Balia drewniana

Oferujemy piękne i solidne drewniane balie ruskie, dzięki którym ogrody zamieniają się w prawdziwie świątynie relaksu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie wytrzymałych i kompleksowo wyposażonych konstrukcji. W ramach ceny otrzymujesz szczelną banię, prowadzące do niej wygodne schodki, komfortową ławkę, ochronny płotek, zaawansowany technologicznie piec  oraz elegancką i praktyczną pokrywę. Nasze balie ogrodowe swobodnie pomieszczą nawet 8 osób.  Wybierz model odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Najwyższej jakości sosnowe deski opracowujemy bardzo starannie, dlatego dostępna u nas bania to produkt także całkowicie bezpieczny. Jej montaż jest niezwykle szybki, dlatego już nawet w tym sezonie zimowym możesz cieszyć się kąpielami na świeżym powietrzu.

Bania ruska

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie trwałą i funkcjonalną balię ogrodową – skontaktuj się z nami! Nasze produkty zdobią już setki przydomowych i działkowych przestrzeni w Polsce. Na drewnie znamy się doskonale, dlatego potrafimy wybrać najlepszy surowiec i odpowiednio go przystosować.

Nasza praca została doceniona przez wielu konsumentów, którzy podzielili się swoimi odczuciami i opinią na temat naszych usług oraz samych produktów. Zobacz nasze realizacje!

Realizujemy zamówienia w wielu krajach takich jak: Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria, Islandia, Włochy.

 

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT

Newsletter mailerlite

Zapisz się do newslettera
i OTRZYMAJ PREZENT